Dwoje motocyklistów rannych po wypadkach w Śródmieściu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek z udziałem motocyklisty na KruczejMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWypadek z udziałem motocyklisty na Kruczej

W niedzielne popołudnie doszło do dwóch wypadków z udziałem motocyklistów. Oba jednoślady zderzyły się z samochodami osobowymi.

Do pierwszego zderzenia doszło około 12.50 przy skrzyżowaniu Kruczej i Żurawiej. - Motocykl zderzył się z alfą romeo. Motocyklista trafił do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi - poinformował Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Jak opisuje nasz reporter Mateusz Szmelter, w wyniku zderzenia motocykl wylądował na jezdni odwrócony kołami do góry. - Na miejscu pracują dwie załogi policji. Utrudnień powinni spodziewać się kierowcy jadący Kruczą w stronę Alej Jerozolimskich. Nieco problematyczny może być także przejazd przez Żurawią - ostrzega.

Wypadek na Wisłostradzie

Drugi wypadek zdarzył się na Wisłostradzie, na wysokości ulicy Sanguszki. - O godzinie 13.41 doszło do zderzenia opla z motocyklem marki Yamaha - przekazał Florczak.

- Przytomną motocyklistkę z ogólnymi obrażeniami przewieziono do szpitala. Była trzeźwa, podobnie jak kierowca auta osobowego - dodał policjant.

Z powodu tego zderzenia na jezdni w kierunku Łomianek utworzył się korek. Jak dowiedział się nasz reporter, w początkowej fazie akcji ratunkowej zablokowane były wszystkie pasy. - Obecnie zablokowane są dwa środkowe pasy do jazdy prosto. Kierowcy mogą korzystać z prawego pasa oraz lewoskrętu w Sanguszki - zaznaczył Szmelter.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl