Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Wypadek na Płochocińskiej. Nie żyje motocyklista

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Płochocińskiej Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plWypadek na Płochocińskiej

Przed południem na skrzyżowaniu Płochocińskiej ze Spedycyjną doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się motocykl oraz dostawczy bus. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Po południu policja poinformowała, że zmarł.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, dostawczy bus wyjeżdżał z ulicy Spedycyjnej, natomiast motocyklista jechał Płochocińską w kierunku Modlińskiej. - Samochód dostawczy uderzył w bok motocykla. Zarówno kierujący jednośladem, jak i motocykl znaleźli się pod kołami busa. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, które wydobyły poszkodowanego w wypadku mężczyznę - poinformował nasz reporter.

Na miejscu byli również policjanci. - Do wypadku doszło około godziny 11.30. Motocyklista z obrażeniami został zabrany do szpitala. Są duże utrudnienia w ruchu. Policjanci pracują na miejscu. Próbują usprawnić ruch - przekazała Marta Słomińska z Komendy Stołecznej Policji.

Po południu Tomasz Oleszczuk z KSP poinformował o śmierci motocyklisty. - Mężczyzna zmarł w szpitalu po godzinie 13 - powiedział.

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, ze względu na zablokowany ruch na Płochocińskiej występowały utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 126, 314, 326, 705, 735 i 736. Kierowano je na objazdy.

Około godziny 13 ruch na Płochocińskiej został przywrócony.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl