Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzyli się z autobusem miejskim, jeden z kierowców "oddalił się z miejsca zdarzenia"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plZderzenie samochodów i autobusu miejskiego przy GUS-ie

Na Trasie Łazienkowskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów i autobusu miejskiego.

Pojazdy zderzyły się około godziny 9 przy Głównym Urzędzie Statystycznym, na jezdni w kierunku Pragi. - Honda i volkswagen zderzyły się z autobusem miejskim. Policja na miejscu ustala okoliczności zdarzenia - mówi Rafał Retmaniak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Więcej szczegółów podał reporter tvnwarszawa. Lech Marcinczak: - Kiedy autobus zatrzymał się na przystanku, w jego tył wjechała honda, potem w tył hondy uderzył volkswagen. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że kierowca hondy był opatrywany w karetce, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.

Tę informację potwierdza Retmaniak. - Kierowca oddalił z miejsca zdarzenia, ale policjanci na miejscu kolizji odnaleźli dokumenty, które mogą należeć do tej osoby. Będziemy to sprawdzać - zapewnia.

Marcińczak dodaje, w zderzeniu nikt nie ucierpiał. - Kierującej volkswagenem ani pasażerom autobusu nic się nie stało. Były dwie karetki, ale odjechały bez nikogo - mówi.

Na Trasie Łazienkowskiej są utrudnienia, ale - jak zastrzega nasz reporter - niewielkie. - Zablokowane są dwa pasy, czyli kierowcy mają do swojej dyspozycji tylko jeden. Ale ten jeden pas też jest okresowo blokowany na czas wysiadania pasażerów z podjeżdżających autobusów. Nie ma jednak dużych utrudnień, bo obecnie ruch jest mniejszy niż normalnie - mówi.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl