Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

"Stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w bariery i przewrócił się na bok". Utrudnienia na S2

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Auto na boku na trasie S2TVN24
wideo 2/2
Samochód na boku na S2

Na trasie S2 kia przewróciła się na bok i blokuje jeden z pasów. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło około godziny 10.30 na wysokości ulicy Warszawskiej na jezdni w kierunku Konotopy. Reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak informuje, że samochód leży na boku. - Blokuje skrajnie prawy pas. Na miejsce przyjechała karetka, straż pożarna i policja - mówi.

I zaznacza, że zdarzenie powoduje duże utrudnienia w ruchu. - Kierowcy zmierzający w stronę Konotopy muszą liczyć się ze sporym spowolnieniem jazdy. Korek ma około trzech kilometrów - precyzuje Marcinczak.

Jak relacjonuje Karolina Kańska z pruszkowskiej policji, kierowca kii najpierw uderzył w bariery. - Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę, obróciło go kilka razy i przewrócił się bok. Pan jechał bez pasażerów, był trzeźwy. Jest w tej chwili badany na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego - informuje Kańka.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przewiduje, że utrudnienia na S2 potrwają około dwóch godzin. To oznacza, że powinny zakończyć się około 13.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl