Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na trasie S8 na Żoliborzu. Korek zaczynał się na Targówku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mapy GoogleZderzenie na trasie S8

Na trasie S8, na wysokości Żoliborza doszło rano do zderzenia. Kierowcy utknęli w kilkukilometrowym korku, który zaczynał się już na Targówku.

Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji potwierdził nam początkowo, że na wysokości Powązkowskiej, na jezdni w kierunku Poznania doszło do zderzenia trzech samochodów. Jak zaznaczył, policjanci dopiero jechali na miejsce. - Zderzyły się trzy samochody. Kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie został ranny - podała później Irmina Sulich z KSP.

Doprecyzowała również, że do zderzenia doszło na wysokości Powązkowskiej, ale w kierunku Marek.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Na Google Maps widać było ogromny korek, który utworzył się na trasie S8 w kierunku Poznania. Utrudnienia zaczynały się jeszcze po drugiej stronie mostu, na Targówku. Zator widać było również na jezdni w kierunku Marek, ale był znacznie mniejszy i zaczynał się na wysokości Bemowa.

Rano informowaliśmy też o ogromnych utrudnieniach po wypadku z udziałem motocyklisty przy rondzie Zesłańców Syberyjskich:

Wypadek przy rondzie Zesłańców SyberyjskichTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mapy Google