Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Karambol i uderzenie w barierki. Trasa S8 stanęła w dwóch kierunkach

Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKorek na S8 w kierunku Białegostoku

Najpierw na jezdni trasy S8 w kierunku Białegostoku doszło do karambolu, potem w barierki po przeciwnej stronie uderzył samochód.

O pierwszym zdarzeniu między węzłem Lazurowa a Prymasa Tysiąclecia poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad około godziny 19. "Doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych, brak osób rannych. Zablokowany został lewy pas jezdni w kierunku Białegostoku" - napisali drogowcy. Przewidywali, że utrudnienia powinny zakończyć się około godziny 21.

Policja nie ma informacji o tym zdarzeniu.

Blokował lewy pas

Do kolejnego zderzenia doszło też po godzinie 19 między tymi samymi węzłami, tyle że w kierunku Poznania. - Kierowca osobowej dacii uderzył w bariery, był trzeźwy - przekazała Marta Sulowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak doprecyzował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz dacia stała w poprzek drogi i blokowała lewy pas. - Korek zaczyna się już na wysokości Broniewskiego. Na miejscu pracuje policja, służba i pomoc drogowa - relacjonował.

Korek na S8 w kierunku Białegostoku
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp