Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Karambol i uderzenie w barierki. Trasa S8 stanęła w dwóch kierunkach

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKorek na S8 w kierunku Białegostoku

Najpierw na jezdni trasy S8 w kierunku Białegostoku doszło do karambolu, potem w barierki po przeciwnej stronie uderzył samochód.

O pierwszym zdarzeniu między węzłem Lazurowa a Prymasa Tysiąclecia poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad około godziny 19. "Doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych, brak osób rannych. Zablokowany został lewy pas jezdni w kierunku Białegostoku" - napisali drogowcy. Przewidywali, że utrudnienia powinny zakończyć się około godziny 21.

Policja nie ma informacji o tym zdarzeniu.

Blokował lewy pas

Do kolejnego zderzenia doszło też po godzinie 19 między tymi samymi węzłami, tyle że w kierunku Poznania. - Kierowca osobowej dacii uderzył w bariery, był trzeźwy - przekazała Marta Sulowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak doprecyzował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz dacia stała w poprzek drogi i blokowała lewy pas. - Korek zaczyna się już na wysokości Broniewskiego. Na miejscu pracuje policja, służba i pomoc drogowa - relacjonował.

Korek na S8 w kierunku Białegostoku
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp