Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja ciężarówki na S8. "Kabina wciśnięta pomiędzy barierkę a naczepę"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plCiężarówka uderzyła w barierki na S8

Z dużymi utrudnieniami musieli liczyć się kierowcy podróżujący trasą S8 w kierunku Białegostoku. Po tym, jak tir wjechał w barierkę, droga była zablokowana przez kilkadziesiąt minut.

Do zdarzenia doszło na wysokości alei Prymasa Tysiąclecia. Jak przekazała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji, samochód ciężarowy najechał na barierkę oddzielającą jezdnie. - Kierowcy nic się nie stało. Był trzeźwy. Na miejscu występują utrudnienia w kierunku Wisły - przekazała policjantka.

Na miejscu był nasz reporter Tomasz Zieliński. - W tej chwili jezdnia w kierunku Białegostoku została zablokowana. Policja wytyczyła objazd. Ciężarówka, która uderzyła w barierki jest poważnie uszkodzona. Kabina kierowcy jest obrócona i wciśnięta pomiędzy barierkę a naczepę - przekazał około godziny 12.30 Zieliński.

Korek miał kilka kilometrów długości. Tworzył się jeszcze przed zjazdem z trasy S8 na Babice. Około godziny 13.20 jezdnia w kierunku Białegostoku została odblokowana.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl