Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Bus na boku. W czasie stawiania auta na koła, całkowicie zablokowali S8

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Bus na boku na trasie S8Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plBus na boku na trasie S8

Na trasie S8, w rejonie węzła Prymasa Tysiąclecia bus przewrócił się na bok. Były ogromne utrudnienia w ruchu - w czasie stawiania samochodu na koła, trasa była zablokowana w kierunku Poznania.

Do zderzenia doszło na trasie S8, tuż za węzłem Prymasa Tysiąclecia, pod kładką dla pieszych i rowerów, na jezdni w kierunku Poznania. - Samochód dostawczy iveco leży na boku blokując prawy pas ruchu. Jednej sobie udzielana jest pomoc w karetce przez ratowników - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

- Nastąpiła kolizja w wyniku której bus przewrócił się na bok. Początkowo nie było osób rannych, ale później zgłosiła się osoba z niegroźną kontuzją ręki. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia, będą stawiali tego busa na koła - mówił nam Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Były ogromne utrudnienia na trasie S8. - Na początku dla kierowców dostępny był tylko jeden pas ruchu. Korek zaczynał się już na Targówku. Jednak na czas stawiania samochodu na koła strażacy musieli całkowicie zablokować ruch w kierunku Poznania. Przejezdna była tylko boczna nitka dla kierowców jadących od strony ulicy Maczka. Na trasie utworzył się olbrzymi korek, część kierowców wyszła z samochodów. Konieczne było użycie ciężkiego sprzętu, aby postawić busa na koła - opisywał Węgrzynowicz.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl