Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Wypadek we Włochach. Policja: dwa promile, brak prawa jazdy, twierdzi, że kierował

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  ran/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie we Włochach

  Na ulicy Szczęsnej kierowca mercedesa uderzył w zaparkowanego nissana. Jak podaje policja, mężczyzna, który przyznał się do prowadzenia auta, był pod wpływem alkoholu.

  Do zderzenia doszło na ulicy Szczęsnej, na wysokości numeru 7. - Mercedes uderzył w zaparkowanego nissana - podała Beata Czyszczoń z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

  Na miejsce przyjechały: straż pożarna, pogotowie i policja. - W mercedesie była tylko pasażerka, która została przewieziona do szpitala - dodała Czyszczoń.

  Na Szczęsną pojechał reporter tvnwarszawa.pl. - Rozmawiałem ze świadkiem zdarzenia, który twierdzi, że mercedesem podróżowali mężczyzna i kobieta, ale to mężczyzna siedział za kierownicą. Widziałem, jak rozmawiał z funkcjonariuszami - relacjonował Artur Węgrzynowicz.

  Policja potwierdziła, że na miejscu zdarzenia stawił się mężczyzna podający za kierowcę. - Miał dwa promile w wydychanym powietrzu, nie miał prawa jazdy. Twierdzi, że to on kierował - poinformowała Magdalena Bieniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

  Zderzenie na Szczęsnej
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  ran/b