TVN Warszawa | Ulice

S8: zderzenie tirów na Bemowie, kolizja cysterny na wysokości Raszyna

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie tirów na trasie S8
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie tirów na trasie S8

Na S8 na wysokości Szeligowskiej zderzyły się dwa samochody ciężarowe - jeden wjechał w naczepę drugiego. Rozbite auta blokują przejazd trasą. Do drugiej stłuczki - tym razem samochodu dostawczego z cysterną - doszło na wysokości Raszyna.

Do pierwszego zderzenia doszło na trasie S8 na wysokości ulicy Szeligowskiej na Bemowie. - Jeden tir uderzył w naczepę drugiego tira. Ma uszkodzoną kabinę. Konieczna będzie pomoc holownika - mówił reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Stłuczka powodowała duże utrudnienia w ruchu. - Pojazdy blokują prawy pas ruchu przed wiaduktem z ulicą Szeligowską w kierunku Marek. Korek zaczyna się na wysokości węzła Konotopa i ma już ponad pięć kilometrów długości - ostrzegał nasz reporter.

Do drugiego zdarzenia na trasie S8 doszło na wysokości Raszyna. - Tir zderzył się z samochodem dostawczym. Na miejscu pracują: straż pożarna, policja i pogotowie, jednemu kierowcy udzielana jest pomoc w karetce. Dostępny jest tylko jeden pas ruchu, utworzył się duży korek. To drugie zdarzenie na S8, które powoduje utrudnienia w tym samym kierunku - podał Węgrzynowicz.

Utrudnienia trwały kilka godzin.

Bus zderzył się z cysterną na trasie S8 OSP Raszyn
Bus zderzył się z cysterną na trasie S8 OSP Raszyn

Autor:mp/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości