Od piątku zmiany w ruchu w Wawrze i Ursusie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
UM WarszawaObjazd zamkniętego odcinka Wiosny Ludów

Przewodowa straci połączenie z Wałem Miedzeszyńskim w Wawrze, a w Ursusie rozpocznie się remont nawierzchni ul. Wiosny Ludów. Z tego powodu zmieni się organizacja ruchu i rozkałdy niektórych autobusów.

Wykonawca przebudowy ulicy Wał Miedzeszyński zapowiedział, że w najbliższy piątek 14 lutego zamknie wlot Przewodowej na modernizowaną arterię. Zmiana organizacji ruchu rozpocznie się tego dnia około godziny 22.

Objazdy do końca kwietnia

Stołeczny ratusz poinformował też, że połączenie z Wałem odzyska Strzygłowska. Objazd zamkniętego odcinka Przewodowej będzie prowadził Skalnicową lub Strzygłowską ( tą drugą pojadą autobusy linii 142). Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca kwietnia.

Zbliża się też remont Wiosny Ludów w Ursusie. Od piątku, 14 lutego, do soboty, 29 lutego, zamknięty dla ruchu będzie fragment tej drogi w rejonie Opieńskiego. "Na czas robót na ul. H. Rodakowskiego zostanie odwrócony kierunek ruchu (w kierunku ul. T. Kościuszki), natomiast na ul. H. Opieńskiego będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy. Objazd poprowadzony zostanie ul. T. Kościuszki i tamtędy pojadą także autobusy linii 207" - czytamy w komunikacie ratusza.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy o nowych inwestycjach drogowych planowanych na 2020 rok:

Plany inwestycyjne drogowców na 2020 rok

Po trzy pasy ruchu w każdym kierunku przy skrzyżowaniu Grójeckiej, Harfowej i RacławickiejMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
wideo 2/4

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: UM Warszawa