Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  Od piątku zmiany w ruchu w Wawrze i Ursusie

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  katke
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  UM WarszawaObjazd zamkniętego odcinka Wiosny Ludów

  Przewodowa straci połączenie z Wałem Miedzeszyńskim w Wawrze, a w Ursusie rozpocznie się remont nawierzchni ul. Wiosny Ludów. Z tego powodu zmieni się organizacja ruchu i rozkałdy niektórych autobusów.

  Wykonawca przebudowy ulicy Wał Miedzeszyński zapowiedział, że w najbliższy piątek 14 lutego zamknie wlot Przewodowej na modernizowaną arterię. Zmiana organizacji ruchu rozpocznie się tego dnia około godziny 22.

  Objazdy do końca kwietnia

  Stołeczny ratusz poinformował też, że połączenie z Wałem odzyska Strzygłowska. Objazd zamkniętego odcinka Przewodowej będzie prowadził Skalnicową lub Strzygłowską ( tą drugą pojadą autobusy linii 142). Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca kwietnia.

  Zbliża się też remont Wiosny Ludów w Ursusie. Od piątku, 14 lutego, do soboty, 29 lutego, zamknięty dla ruchu będzie fragment tej drogi w rejonie Opieńskiego. "Na czas robót na ul. H. Rodakowskiego zostanie odwrócony kierunek ruchu (w kierunku ul. T. Kościuszki), natomiast na ul. H. Opieńskiego będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy. Objazd poprowadzony zostanie ul. T. Kościuszki i tamtędy pojadą także autobusy linii 207" - czytamy w komunikacie ratusza.

  Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy o nowych inwestycjach drogowych planowanych na 2020 rok:

  Plany inwestycyjne drogowców na 2020 rok

  Po trzy pasy ruchu w każdym kierunku przy skrzyżowaniu Grójeckiej, Harfowej i RacławickiejMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
  wideo 2/4

  Autor:katke

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: UM Warszawa