Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Remonty i naprawy ulic w trzech dzielnicach

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  ran
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Urząd miastaZmiany na Białołęce

  Naprawa jezdni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, a do tego prace na Płockiej, Modlińskiej i Spiskiej. Zapowiada się weekend z utrudnieniami i zmianami w komunikacji miejskiej

  7 i 8 grudnia drogowcy będą pracowali na buspasie w alei Stanów Zjednoczonych. "Naprawione zostaną uszkodzenia nawierzchni pasa dla autobusów pomiędzy Saską a Ostrobramską. W tym czasie autobusy będą kursowały środkowym pasem jezdni" – podaje urząd miasta.

  Zmiany na Płockiej

  Z kolei wodociągowcy będą usuwali skutki awarii na Płockiej. Do niedzieli, 8 grudnia, do końca dnia nie będzie można przejechać ulicą od Górczewskiej w kierunku Wolskiej.

  Objazd będzie prowadził Młynarską. Autobusy linii: 102, 103, 136 oraz nocnych N45 i N95, tylko w kierunkach PKP Olszynka Grochowska, Dw. Zachodni (Tunelowa), Cynamonowa i Dw. Centralny, pojadą objazdem ulicami: Górczewską – Młynarską – al. "Solidarności" – Karolkową. Ruch w przeciwnym kierunku będzie odbywał się bez utrudnień.

  Prace na Modlińskiej

  U zbiegu ulic Modlińskiej i Klasyków odtwarzana będzie nawierzchnia jezdni po budowie kanalizacji. Do niedzieli, 8 grudnia, wieczorem wyłączone z ruchu będą dwa pasy jezdni Modlińskiej, w kierunku Legionowa.

  Wprowadzony zostanie także zakaz skrętu w lewo z Modlińskiej (jadąc od strony granicy miasta) w Klasyków oraz z ul. Klasyków w kierunku centrum. Objazd będzie prowadził ulicami Mehoffera i Fletniową.

  "Dodatkowo, w nocy z soboty na niedzielę, z 7 na 8 grudnia, wyłączone z ruchu będą dwa pasy jezdni Modlińskiej, w kierunku Legionowa, na wysokości skrzyżowania z Mehoffera" – podaje ratusz.

  Do tego na Ochocie zamknięty będzie wlot Spiskiej z Grójeckiej. Utrzymane będzie połączenie z Niemcewicza (zwężony będzie wlot tej ulicy w kierunku Raszyńskiej). Utrudnienia związane są z renowacją magistrali wodociągowej i potrwają do 20 grudnia. 

  Pisaliśmy również o nowym asfalcie w parku Morskie Oko:

  Nowy asfalt w parku Morskie Oko

  Nowy asfalt w parku Morskie OkoMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
  wideo 2/2

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  ran