TVN Warszawa | Ulice

Trzy auta i miejski autobus rozbite na Radzymińskiej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja czterech pojazdów na Radzymińskiej
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plKolizja czterech pojazdów na Radzymińskiej

Trzy samochody osobowe i autobus miejski zderzyły się w poniedziałek rano na Radzymińskiej. Policja podała, że nikt nie został ranny, ale były duże utrudnienia w ruchu. Rozbite pojazdy blokowały częściowo przejazd w kierunku centrum.

Do zderzenia doszło około godziny 6.20 przy skrzyżowaniu Radzymińskiej z Kościelską. - Doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych i autobusu miejskiego. Jeden z fiatów stoi w poprzek jezdni, zderzył się z przodem autobusu. Obok jest drugi fiat z doszczętnie rozerwanym przodem i urwanymi kołami. Czwarty pojazd to hyundai z rozbitym przodem po prawej stronie - relacjonował Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu policjanci wyjaśniali okoliczności kolizji. - Nikt nie został poszkodowany. Kierowcy byli trzeźwi - poinformowała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej czekały duże utrudnienia. - Dwa pasy jezdni w kierunku centrum są zablokowane. Przejezdny jest wyłącznie jeden pas - ostrzegał nasz reporter.

Zarząd Transportu Miejskiego podał, że autobusy linii 140, 190, 199, 245, 262, 340, 412, 512, 738 mogą być kierowane na trasy objazdowe.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości