Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Powalone drzewo blokowało tory na Puławskiej

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  kk/r
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plDrzewo spadło na sieć trakcyjną na Puławskiej

  Drzewo spadło na sieć trakcyjną na Puławskiej. Pasażerów przez ponad godzinę czekały utrudnienia. Tramwaje kursowały w tym czasie na zmienionych trasach.

  Utrudnienia pojawiły się w rejonie skrzyżowania Puławskiej z ulicą Niedźwiedzia około godziny 6.50. Jak ustalił nasz reporter Artur Węgrzynowicz, złamane drzewo spadło tam na sieć trakcyjną. - Służby Tramwajów Warszawskich wezwały na miejsce straż pożarną, która zajmie się usunięciem uszkodzonego drzewa - zaznaczył.

  - Ze wstępnej oceny wynika, że konar, który oddzielił się od drzewa nie uszkodził sieci trakcyjnej. Nie została ona zerwana ani mocno naciągnięta - poinformował Maciej Dutkiewicz, rzecznik Tramwajów Warszawskich. Jak wyjaśnił, drzewo oparło się o przewody, a strażacy kawałek po kawałku odcinali jego fragmenty. Po wszystkim służby TW sprawdziły stan sieci. - Ruch został wznowiony o godzinie 8.16 - dodał rzecznik.

  Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w kursowaniu tramwajów linii 4, 10, 14 i 35.

  Autor:kk/r

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl