Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Elektryczny samochód potrącił mężczyznę na hulajnodze

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plZderzenie samochodu osobowego i hulajnogi elektrycznej

Na Puławskiej doszło do zderzenia elektrycznego bmw z elektryczną hulajnogą. Jak podaje policja, kierujący jednośladem został zabrany do szpitala.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński informuje, że do zderzenia doszło na zjeździe z ulicy Puławskiej w Dolinkę Służewiecką na jezdni w kierunku do centrum. - Samochód uderzył w hulajnogę na dobrze oznakowanym przejściu dla pieszych, bez sygnalizacji świetlnej - opisuje i precyzuje, że w zdarzeniu brała udział elektryczna hulajnoga i elektryczne bmw. - Hulajnoga częściowo znajduje się pod samochodem - zaznacza Zieliński

Ostrzega też, że na miejscu są drobne utrudnienia, bo zjazd został częściowo przyblokowany.

- Kierująca bmw wykonywała manewr skrętu w prawo, zaś drogą dla rowerów poruszał się mężczyzna na hulajnodze. Do zderzenia doszło, kiedy mężczyzna przejeżdżał przez przejście. Został on zabrany do szpitala - podaje Marta Słomińska z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak zaznacza policjantka, kierująca autem była trzeźwa. Służby będą wyjaśniać okoliczności wypadku.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl