Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Piesza potrącona przez tramwaj na Targowej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Targowej

Na Pradze Północ doszło do wypadku z udziałem pieszej i tramwaju. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na Targowej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Służby otrzymały zgłoszenie w tej sprawie kilkanaście minut po godzinie 13. Jak przekazał rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz, do wypadku doszło na Targowej w rejonie skrzyżowania z Kępną. - To wypadek tramwaju linii 3 z udziałem osoby pieszej. Na miejsce wysłano pogotowie ratunkowe, policję oraz patrol nadzoru ruchu Tramwajów Warszawskich - relacjonował.

- Potrącona kobieta została zabrana do szpitala z ogólnymi potłuczeniami. Motorniczy był trzeźwy - poinformowała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji. Pytana o to, czy do wypadku doszło na przejściu dla pieszych, zastrzegła, że nie posiada takich szczegółów tego zdarzenia.

Pasażerów podróżujących składami linii 3, 6, 13, 25, 26, 28 czekają utrudnienia. Z powodu zablokowanego przejazdu przez Targową zostały one skierowane na trasy objazdowe.

Informowaliśmy też o kolizji w Alejach Jerozolimskich:

Utrudnienia w Alejach Jerozolimskich Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl