TVN Warszawa | Ulice

Poważny wypadek na Mokotowie: motocyklista zderzył się z autem, nieprzytomny trafił do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na skrzyżowaniu Woronicza z Niepodległości
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek na skrzyżowaniu Woronicza z Niepodległości

Na skrzyżowaniu Woronicza z aleją Niepodległości doszło do poważnego wypadku. Motocyklista zderzył się z autem osobowym. Jak podaje policja, kierujący jednośladem został zabrany do szpitala. Był nieprzytomny.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Woronicza z aleją Niepodległości. - Motocyklista zderzył się z volkswagenem passatem. Wygląda to na dość poważny wypadek - motocyklista został zabrany do szpitala. Motocykl uderzył w bok auta i widać, że kierujący jednośladem poleciał około pięciu metrów dalej, bo tam leżą jego buty, kask i inne rzeczy - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

- O godzinie 7.40 dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu motocykla yamahy z osobowym volkswagenem. Nieprzytomny motocyklista został zabrany do szpitala przez załogę medyczną. Kierujący autem był trzeźwy - powiedziała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu pracowała straż pożarna, policja, nadzór autobusów i Zarząd Transportu Miejskiego. Były bardzo duże utrudnienia w ruchu. - Całkowicie zablokowany jest przejazd aleją Niepodległości w kierunku Ursynowa. Nieprzejezdna jest także ulica Woronicza, jadąc od Puławskiej w kierunku Wołoskiej. Nie pojedziemy też na wprost Woronicza jadąc od Wołoskiej w kierunku Puławskiej. Musimy skręcić w prawo w kierunku Ursynowa - ostrzegał Zieliński.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości