Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Potrącenie rowerzysty w alei Niepodległości

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPotrącenie rowerzysty w alei Niepodległości

W alei Niepodległości skoda zderzyła się z rowerem. Na miejsce przyjechały służby.

Jak precyzuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do potrącenia doszło na skrzyżowaniu Lenartowicza z aleją Niepodległości. - Jest tu oznakowane przejście dla pieszych, ale bez sygnalizacji świetlnej. Na pasach leży rower, a obok stoi rozbita skoda. Posypały się z niej elementy karoserii, ma wyrwane lusterko - opisuje.

Relacja świadka

Nasz reporter rozmawiał z osobą, która twierdzi, że była świadkiem zdarzenia: - Opowiadała, że jechała autem aleją Niepodległości w kierunku Ursynowa i zatrzymała się, aby przepuścić rowerzystę na przejściu na pieszych. Pan miał przejeżdżać przez pasy na rowerze i w tym momencie to drugie auto, skoda, się nie zatrzymało i uderzyło w mężczyznę.

Jak podaje Zieliński, rowerzysta potłuczony i poobijany trafił do szpitala.

Są utrudnienia w ruchu. - Na miejscu pracuje policja wypadkowa. Prawy pas Niepodległości w kierunku Ursynowa jest zablokowany - zaznacza nasz reporter.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl