Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Policjant po służbie świadkiem potrącenia. "W aucie jechała osoba poszukiwana przez prokuraturę"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plW aucie jechała osoba poszukiwana przez prokuraturę

Policjant po służbie był świadkiem potrącenia pieszego przez samochód. W czasie kontroli okazało się, że w aucie jechała osoba poszukiwana przez prokuraturę. Została zatrzymana.

Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, w środę wieczorem na skrzyżowaniu Górczewskiej i Konarskiego policjanci zatrzymali do kontroli osobowe audi. Zauważył, że jedna osoba została zatrzymana.

Poszukiwany przez prokuraturę

O szczegóły zapytaliśmy rzeczniczkę bemowskiej komendy policji Martę Sulowską. - Policjant po służbie był świadkiem zdarzenia drogowego. Ze wstępnych informacji wynika, że podczas manewru cofania miało dojść do potrącenia osoby. Policjant powiadomił służby. Na miejsce przyjechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy dalej wykonywali czynności w tej sprawie i sporządzili dokumentację, która trafiła do funkcjonariuszy z sekcji wykroczeń - opisała policjantka. I dodała: - Po sprawdzeniu osób, które znajdowały się w pojeździe okazało się, że jedna była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Żywcu celem tymczasowego aresztu.

Jak przekazała Sulowska, policjanci zatrzymali poszukiwanego.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Autor:katke/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl