Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Pościg za kierowcą bmw. "Porzucił samochód i uciekł dalej pieszo"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plBmw stoi przy Nowolipki

Kierowca bmw nie zatrzymał się do kontroli, więc policjanci ruszyli za nim w pościg. - W pewnym momencie mężczyzna porzucił auto i uciekł dalej pieszo - podaje stołeczna komenda.

O pościgu poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Na wysokości Nowolipki 15 kierowca miał porzucić samochód i uciec przed policją pieszo - mówi Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Więcej informacji podaje policja. - Około godziny 11.10 kierowca bmw nie zatrzymał się do kontroli drogowej, więc policjanci podjęli za nim pościg. Na wysokości ulicy Nowolipki 15 mężczyzna porzucił samochód i uciekł pieszo. Szukamy go - informuje Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

- Bmw stoi zaparkowane przy Nowolipki. Ma uszkodzony przód z prawej strony. Samochód jest zamknięty. Na miejscu są policjanci, pojawił się też pies tropiący - dodaje Węgrzynowicz.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl