Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Radiowóz uderzył w sygnalizator

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plRadiowóz policyjny uderzył w sygnalizator

Na placu Na Rozdrożu radiowóz uderzył w słup sygnalizatora świetlnego. - Ze wstępnych informacji wynika, że pojazd, który jechał przed radiowozem, gwałtowanie zahamował i policjanci odbili w bok - wyjaśnia stołeczna komenda.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24. "Przy placu Na Rozdrożu policjant kierujący radiowozem nie opanował pojazdu i podróż skończyła się na słupie" - poinformował czytelnik.

Na przesłanych przez niego zdjęciach widać radiowóz stojący na przydrożnym trawniku z rozbitym przodem. Auto uderzyło w słup sygnalizatora, w wyniku czego sygnalizator i znak drogowy niemal położyły się na jezdni.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

- Do zdarzenia doszło około godziny 14.45. Ze wstępnych informacji wynika, że pojazd, który jechał przed radiowozem, gwałtowanie zahamował, policjanci odbili w bok i uderzyli w słup sygnalizatora. Nikt nie został ranny, kierowcy byli trzeźwi - informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Gre, Kontakt 24