TVN Warszawa | Ulice

Sprzeczka w centrum zakończyła się interwencją policji. "Kierowca uderzył taksówkarza metalową rurką"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Nocna interwencja policji na Nowowiejskiej

Sprzeczka kierowców w centrum zakończyła się interwencją policji. Jeden z mężczyzn miał uderzyć drugiego metalową rurką w głowę i uciec z miejsca zdarzenia. Jazdę zakończył na torowisku na Nowowiejskiej.

Do zdarzenia doszło przed północą w rejonie placu Powstańców Warszawy. - Pomiędzy kierowcami doszło do sprzeczki, w wyniku której kierowca opla uderzył taksówkarza metalową rurką - poinformowała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dowiedział się nasz reporter Tomasz Zieliński, kierowca opla odjechał z miejsca zdarzenia, a poszkodowany zawiadomił o sprawie policję i centralę swojej korporacji. Za napastnikiem mieli ruszyć również kierowcy innych taksówek. Na Nowowiejskiej mężczyzna wpadł na torowisko tramwajowe. Tam zakończyła się jego uczieczka.

- Na miejsce sprzeczki przyjechali policja i pogotowie ratunkowe. Pogotowie zabrało taksówkarza do szpitala z urazem głowy. Kierowca opla został zatrzymany - relacjonował Zieliński.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Policja potwierdziła informację o zatrzymaniu. W sobotę rano mężczyzna został zwolniony, ponieważ poszkodowany nie zdecydował się na złożenie zawiadomienia w tej sprawie. Taksówkarz został opatrzony w szpitalu i tego samego wieczoru go opuścił. W trakcie interwencji policji obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Informowaliśmy też o kolizji na Szwedzkiej:

Zderzenie na Szwedzkiej
Zderzenie na SzwedzkiejTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości