Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

TVN Warszawa | Ulice

Po kolizji z samochodem bus przewrócił się i uderzył w betonowy słup

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja w Ursusie
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plKolizja w Ursusie

W poniedziałek około godziny 14 w Ursusie doszło do zderzenia samochodu osobowego i busa. W wyniku kolizji ucierpiał również słup energetyczny.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Czerwonej Drogi z Orłów Piastowskich. - Po zderzeniu z audi bus przewrócił się na bok i wpadł na betonowy słup. Zarówno audi, jak i bus są bardzo zniszczone. Słup jest przekrzywiony. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe. Kierowcy obu pojazdów są badani - poinformował Zieliński.

Dodał, że na skrzyżowaniu występują duże utrudnienia w ruchu. - To kolizja. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - poinformował Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegł o utrudnieniach w kursowaniu autobusu linii 194. "Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi szlakami komunikacyjnymi" - przekazał w komunikacie ZTM.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości