Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Kolizja za kolizją na trasie S8. Korki w obu kierunkach

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  kk/r
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Google MapsPiątkowe utrudnienia na trasie S8

  Piątek nie jest łaskawy dla kierowców podróżujących trasą S8. Na obu jezdniach przed południem zaczęły tworzyć się duże korki. Jak podaje policja, doszło tam do kilku kolizji.

  O sytuację na trasie S8 zapytaliśmy Komendę Stołeczną Policji chwilę przed godziną 13. Jak przekazał nam Jarosław Florczak z biura prasowego, około godziny 12.10 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o zderzeniu osobowego hyundaia i samochodu ciężarowego marki volvo na wysokości węzła przy ulicy Broniewskiego. Stało się to na jezdni w kierunku Poznania. - Policjanci ustalają na miejscu okoliczności tego zdarzenia. Samochód ciężarowy został już zabrany na bok - zaznacza Florczak. Zastrzegł też, że nie ma jeszcze informacji o osobach poszkodowanych.

  Cztery kolizje na jezdni w kierunku Białegostoku

  Utrudnień muszą spodziewać się także kierowcy jadący w stronę Białegostoku. - Od godziny 10.30 otrzymaliśmy już cztery zgłoszenia o kolizjach w alei Armii Krajowej - informuje Florczak. Chodzi zatem o odcinek trasy S8 między węzłem przy alei Prymasa Tysiąclecia a mostem Grota-Roweckiego.

  - Najpierw doszło do zderzenia fiata i volkswagena przed tunelem. Policjanci dostali też zgłoszenie o kolizji forda i ciężarówki, a także o zderzeniu hyundaia i mercedesa. Doszło też do kolizji dwóch samochodów osobowych marki toyota na wysokości Powązkowskiej - wylicza policjant. Podkreśla też, że nikt nie został poszkodowany.

  W piątek informowaliśmy także o wypadku autobusu w Górze Kalwarii:

  Wypadek autobusu w Górze Kalwarii

  Autobus uderzył w drzewoMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
  wideo 2/3

  Autor:kk/r

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Google Maps