Karetka zderzyła się z autem na Ochocie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Karolcia / kontakt 24Zderzenie na Ochocie

Samochód osobowy zderzył się z karetką na Ochocie. Pojazd służb medycznych utknął na torowisku przy skrzyżowaniu ulicy Banacha z Bitwy Warszawskiej 1920 r. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt24.

Do zderzenia doszło przed godziną 16. - Z moich informacji wynika, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z karetką prywatnej firmy medycznej. Nie był to pojazd zespołu ratownictwa medycznego – dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. Jak dodał, karetka zablokowała po zderzeniu przejazd tramwajowy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Na miejsce przyjechali strażacy oraz nadzór ruchu Tramwajów Warszawskich, a potem również załoga policji. Jak przekazała nam Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. - Nikt nie został poszkodowany. Kierowcy byli trzeźwi – zaznaczyła.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w kursowaniu tramwajów linii 1, 14 oraz 25. Składy jadące w kierunku krańca Banacha kursowały na skróconym odcinku, kończąc przejazd na placu Narutowicza.

- Strażacy ściągnęli rozbitą karetkę z torowiska. Oba samochody stoją już na poboczu i nie powodują problemów z przejazdem – przekazał chwilę przed 16.30 nasz reporter.

Informowaliśmy też o kolizji auta i tramwaju na Żoliborzu:

Kolizja samochodu z tramwajem na ŻoliborzuMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Karolcia / kontakt 24