Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek motocyklisty przy rondzie Zesłańców Syberyjskich

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek przy rondzie Zesłańców Syberyjskich

Na jezdni alei Prymasa Tysiąclecia w stronę Kasprzaka doszło rano do wypadku z udziałem motocyklisty i kierowcy samochodu osobowego. - Kierujący jednośladem został zabrany do szpitala - podała policja. Były ogromne utrudnienia w ruchu: stały zarówno Aleje Jerozolimskie, jak i aleja Prymasa Tysiąclecia.

Do wypadku doszło rano na rondzie Zesłańców Syberyjskich (skrzyżowanie Alej Jerozolimskich z aleją Prymasa Tysiąclecia). - Motocykl suzuki zderzył się z osobową kią. Kierowca motocykla pojechał do szpitala - informowała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji. I dodała, że obaj kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Nasz reporter Tomasz Zieliński doprecyzował, że do zderzenia doszło na wjeździe do tunelu od strony ronda Zesłańców Syberyjskich. Były bardzo duże utrudnienia w ruchu, zablokowany był jeden pas w stronę Kasprzaka. Z Google Maps wynikało, że korek utworzył się na kilkumetrowym odcinku Alej Jerozolimskich i zaczyna się jeszcze na wysokości węzła Kolonia-Opacz. W przeciwnym kierunku - w stronę Grójeckiej - również były duże utrudnienia. Na mapie widać było, że stoi prawie cała Aleja Prymasa Tysiąclecia od Obozowej.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl