TVN Warszawa | Ulice

Pożar auta na Ochocie. "Po prawej stronie poczułem bardzo duże ciepło"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Płonące auto na Wawelskiej
Kontakt 24Płonące auto na Wawelskiej

Na ulicy Wawelskiej doszło do pożaru auta osobowego. Zdarzenie zarejestrował Reporter 24. Strażacy przekazali, że nikomu nic się nie stało. Na czas akcji zablokowany był jednak ruch w kierunku Łazienek Królewskich.

Jak poinformował czytelnik, do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 15 na ulicy Wawelskiej, na Ochocie.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

"O godzinie 15.20 przejeżdżałem ulicą Wawelską. Na wysokości numeru 7A stało płonące auto, obok karetka. W tylnym lusterku zobaczyłem nadjeżdżającą straż pożarną i drugą karetkę. Nie wiem, czy w aucie ktoś był. Przejeżdżałem w odległości trzech, czterech metrów od tego auta, miałem zamknięte okna, ale po prawej stronie ciała od razu poczułem bardzo duże ciepło" - napisał czytelnik.

Na przesłanym nagraniu widać auto stojące w ogniu, na chodniku, przy jezdni.

Jak przekazał Maciej Jabłoński ze stołecznej straży pożarnej, palił się opel astra. Strażacy na miejsce przyjechali o godzinie 15.20. - Autem podróżowały dwie osoby, ale udało im się opuścić samochód przed naszym przyjazdem. Nikomu nic się nie stało. Nasze działania polegały na podaniu jednego strumienia wody. Na czas akcji, nieprzejezdna była ulica Wawelska w kierunku Łazienek Królewskich - przekazał nam strażak.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości