Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

"Staranował słupki, uszkodził trzy auta i uderzył w drzewo "

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na ModzelewskiegoRafał Lesiecki, tvn24.pl
wideo 2/3
Wypadek na Mokotowie

Nocne zderzenie na Modzelewskiego. Samochód wypadł z jezdni i uderzył w drzewo, po drodze uszkadzając trzy inne auta. Jak podała policja, kierujący prowadził po spożyciu alkoholu. Pogotowie zabrało 13-letnie dziecko do szpitala.

Do zderzenia doszło przy Modzelewskiego 56 tuż przed godziną 23.

- Około 22.50 otrzymaliśmy zgłoszenie. Na miejscu strażacy zastali samochód, który wypadł z jezdni, staranował słupki i zatrzymał się na drzewie. Dodatkowo auto uszkodziło trzy inne pojazdy - przekazał Piotr Rżysko ze straży pożarnej.

Jak dodał, w aucie znajdowały się trzy osoby.

- 13-letnie dziecko zostało zabrane do szpitala przez pogotowie ratunkowe - doprecyzował Rżysko.

Jak przekazała później Anna Kędzierzawska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji, kierowca prowadził po spożyciu alkoholu. - Kierujący miał około 0,50 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Podróżowała z nim pasażerka, która miała z kolei około 0,40 promila alkoholu - poinformowała. - Dziecko zostało przebadane w szpitalu, po czym zostało przekazane pod opiekę babci - dodała policjantka.

Na miejsce przyjechała policja i dwa zastępy straży pożarnej. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu z jezdni wycieków - zaznaczył Rżysko.

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp