Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Nocny Bieg po Pradze. Zamknięte ulice i objazdy

Warszawa | Ulice

Autor:
dg/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
tvn24Nocny Bieg po Pradze-Północ

Pierwsza edycja Nocnego Biegu Pragi Północ odbyła się prawie trzy lata temu, a w niedzielę 1 grudnia będzie okazja po raz drugi przetestować swoją kondycję na dystansie 10 km. 

Bieg po ulicach Pragi Północ organizuje rada i zarząd dzielnicy. Choć w nazwie pojawia się określenie "nocny", tak naprawdę zawodnicy przebiegną trasę wieczorem. Biegacze wystartują o godz. 18 z ul. Brzeskiej.

Trasa biegu będzie prowadziła ulicami: Markowską, Ząbkowską, Kawęczyńską, Otwocką, Siedlecką, Grajewską, Łochowską, Otwocką, Łomżyńską, Jadowską, Wołomińską, Otwocką, Radzymińską, Grodzieńską, Białostocką i dalej do mety przy Brzeskiej.

Nocny Bieg przez Pragę-Północ
Google Maps

Od godziny 17 do 20 kierowcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej będą musieli się liczyć na utrudnieniami.

Na godzinę przed rozpoczęciem biegu zamknięta zostanie Brzeska, na odcinku od Białostockiej do Ząbkowskiej. Po godz. 18 zamykane będą pozostałe ulice na trasie biegu. Tramwaje linii 7 i 13 zakończą kursowanie na przystanku Dworzec Wschodni przy Kijowskiej. Natomiast autobusy linii 138 i 170 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o rekordowej frekwencji podczas tegorocznego Biegu Niepodległości.

Start 31. Biegu Niepodległości
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

dg/ran