TVN Warszawa | Ulice

Nocna kolizja na trasie S79, jedno z aut dachowało

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dachowanie na S79
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plDachowanie na S79

Dwa samochody osobowe zderzyły się w nocy na trasie S79. Jedno z aut dachowało. Policja podaje, że nikt nie został poszkodowany. Ustawieniem pojazdu na kołach zajęła się straż pożarna.

Do zderzenia doszło około godziny 23 na wysokości ulicy Wirażowej 24. - Z pierwszych ustaleń wynika, że doszło do zderzenia łady i audi, w wyniku czego łada dachowała. Policjanci przebadali kierowców pod katem zawartości alkoholu. Byli trzeźwi - informuje Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Na miejscu zdarzenia pracowały policja, dwa zastępy straży pożarnej i pogotowie ratunkowe.

Jak mówi Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał uwalniania z pojazdu. - Przed naszym przybyciem na miejsce zdarzenia jedna osoba została zabrana do szpitala, druga nie wymagała pomocy medycznej - informuje. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, postawieniu pojazdu na koła oraz odstawieniu go na pas awaryjny. Strażacy zneutralizowali też rozlane płyny eksploatacyjne - wyjaśnia.

Policja podaje, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ nikt nie został poszkodowany. - Kierowca audi został ukarany mandatem - dodaje Markiewicz.

Autor:kk/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości