Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Noc na Marszałkowskiej: samochód na boku, pasażer i kierowca zniknęli

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Po zderzeniu kierowca bmw uciekł z miejsca kolizji
ŁukaszPo zderzeniu kierowca bmw uciekł z miejsca kolizji

Kierowca bmw zderzył się z peugeotem, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak podała policja, ta sama osoba najprawdopodobniej wcześniej spowodowała inne kolizje w okolicy.

Do zderzenia doszło około godziny 1 w nocy na skrzyżowaniu Marszałkowskiej ze Wspólną. - Bmw zderzyło się z peugeotem. Kierowca i pasażer z bmw oddalili się z miejsca kolizji jeszcze przed przyjazdem policji - poinformował Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Zdaniem mundurowych, kierowca mógł mieć związek z innymi zdarzeniami w tej okolicy. - Nieopodal, na ulicy Wspólnej stały dwa zaparkowane, uszkodzone samochody: honda i citroen. Najprawdopodobniej to ten sam pojazd spowodował te kolizje - zaznaczył Retmaniak.

Trwa dochodzenie w tej sprawie: - Ustalamy, kto kierował bmw i dlaczego oddalił się z miejsca.

Jak zapewnił policjant, w kolizji nikt nie ucierpiał, choć zderzenie wyglądało bardzo poważnie. Dostawczy peugeot wylądował na boku na chodniku, miał wygięty dach, odpadła klapa od bagażnika. Bmw z kolei miało mocno uszkodzony przód, z deski rozdzielczej wystrzeliły poduszki powietrzne.

Dookoła rozbitych samochodów leżały porozrzucane elementy karoserii i kostki brukowej. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i kilka radiowozów.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje na temat nocnej kolizji na Marszałkowskiej i które mogłyby pomóc w ustaleniu danych kierowcy bmw.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o kierowcy, który uciekł po kolizji na Białołęce:

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości