Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Karetka rozbita po kolizji

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie z udziałem karetki

W środę wieczorem doszło do kolizji na skrzyżowaniu Nowowiejskiej i alei Niepodległości. Zderzyły się karetka oraz samochód osobowy.

Służby informację o kolizji otrzymały chwilę po godzinie 22. - Zderzyły się skoda oraz karetka - przekazała nam Małgorzata Wersocka z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak dodała, kierowcy byli trzeźwi i nikomu nic się nie stało.

- Z moich informacji wynika, że karetka uderzyła w bok skody, ta z kolei zatrzymała się na przejściu dla pieszych. Samochód osobowy był na tyle uszkodzony, że strażacy użyli specjalnych wózków, aby usunąć auto z jezdni - powiedział z kolei Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

W czasie akcji były utrudnienia w ruchu tramwajowym i samochodowym.

Węgrzynowicz zwraca uwagę, że to kolejna w ostatnich dniach kolizja z udziałem jednej z najnowszych dostępnych w stołecznym pogotowiu karetek:

Zderzenie z udziałem karetki na rondzie CzterdziestolatkaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl