Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Naprawiali studzienki, zablokowali dwa pasy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plNaprawiają studzienkę na trasie S8

Drogowcy w poniedziałek pracowali przy jednej ze studzienek na S8. Zablokowali dwa z trzech pasów jezdni. Na trasie utworzył się duży korek.

Jak określił reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, drogowcy pracowali na odcinku S8 za Rembielińską na jezdni w kierunku Marek.

- Widać, że reperują studzienkę. Zajęli dwa z trzech pasów, bo ta studzienka akurat znajduje się na łączeniu prawego i środkowego pasa, więc trzeba było zamknąć dwa pasy - zauważył Szmelter.

I dodał, że na miejscu utworzył się bardzo duży korek. - Kierowcy zwalniają już przed mostem Grota - zaznaczył.

Jak poinformowała rzeczniczka warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Małgorzata Tarnowska, drogowcy zaczęli prace po godzinie 10. - Muszą awaryjnie naprawić pokrywę studzienki, bo brak tej naprawy groził niebezpieczeństwem - wyjaśniała. - Około godziny 15.30 prace powinny się zakończyć. Pracownicy zalali już masę, teraz trzeba poczekać, aż wystygnie - dodała.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl