Przygotuj się na:

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO - PRÓBY I UROCZYSTOŚCI

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Naprawiają bariery po wypadku, S8 stanęła w obu kierunkach

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plDrogowcy naprawiają bariery po poniedziałkowej kolizji na S8

Ogromne korki na S8 w obu kierunkach. Jak informuje nasz reporter, na trasie trwa usuwanie uszkodzeń po poniedziałkowym wypadku.

- Na wysokości Mickiewicza, gdzie w poniedziałek doszło do wypadku, trwają prace naprawcze przy przy barierach dźwiękoszczelnych i energochłonnych. Drogowcy pracują po dwóch stronach ulicy w kierunku Wisły i od Wisły - opisuje reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Kierowcy stanęli w ogromnych korkach w obie strony. - W jednym i drugim kierunku zablokowane jest po jednym pasie ruchu i to powoduje bardzo duże utrudnienia - ostrzega nasz reporter.

W poniedziałek na wysokości Mickiewicza doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: volkswagena i volvo oraz ciężarowego mercedesa. Jedno z aut leżało na boku. - Kierująca volkswagenem trafiła pod opiekę ratowników medycznych - przekazał nam wtedy Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. 

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl