Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja z przewozem osób. "Wysadził pasażerkę i odjechał"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKolizja na skrzyżowaniu Stawki z Andersa

Na Muranowie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jak ustalił nasz reporter, jeden z nich prowadził kierowca przewozu osób, który odjechał z miejsca zdarzenia. Wcześniej wysadził swoją pasażerkę.

Do kolizji doszło po godzinie 19 na skrzyżowaniu Stawki z Andersa.

- Strażacy akurat wracali z innej akcji i najechali na kolizję dwóch samochodów. Nikt nie został poszkodowany. Nasze działania polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - poinformował Robert Dziubak ze straży pożarnej.

Pasażerka wysiadła, on odjechał

Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz zastał na miejscu tylko jeden samochód - toyotę. Jak ustalił, kierowca drugiego auta odjechał z miejsca zdarzenia. - Rozmawiałem z panią, która kierowała toyotą. Mówi, że jechała z dzieckiem. W jej samochód uderzył pojazd oznakowany jako przewóz osób. Prowadził obcokrajowiec, a w środku siedziała pasażerka. Kiedy doszło do zderzenia, pasażerka przekazała kierowcy, żeby się zatrzymać - Węgrzynowicz przytaczał wypowiedź kobiety.

I dodała, że kierowca się na chwilę zatrzymał. - Ruszył, jak tylko pasażerka wysiadła. Tyle że zgubił tablicę rejestracyjną - zaznacza nasz reporter. - Potem przypadkowo na zdarzenie najechali strażacy, którzy zaopiekowali się uczestnikami zdarzenia - precyzowała.

Po kolizji toyota ma wgniecione drzwi od strony pasażera.

Magdalena Bieniak z biura prasowego policji potwierdziła, że jeden z kierowców odjechał z miejsca zdarzenia.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl