Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Zderzenie na środku mostu Łazienkowskiego

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie dwóch samochodów na moście Łazienkowskim

Dwa samochody zderzyły się na moście Łazienkowskim. Były utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia doszło mniej więcej w połowie mostu w kierunku do centrum.

- Volkswagen zderzył się z oplem. Kierujący byli trzeźwi - przekazała Marta Sulowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. - Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie został ranny i zostanie to zakwalifikowane jako kolizja - dodała.

Na miejscu pracowała straż pożarna. - Nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu wycieków płynów spod pojazdów - informował Szymon Kisieliński ze straży pożarnej.

Korek w obu kierunkach

Około godziny 18 na miejscu kolizji był reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Wygląda to na klasyczne najechania jednego samochodu na drugi. Zablokowany jest tylko buspas, ale utworzył się duży korek zarówno w stronę centrum, jak i Pragi Południe., bo najprawdopodobniej kierowcy przyglądają się kolizji. Bardziej niż zwykle są też zakorkowane wjazdy na most Łazienkowski w kierunku Pragi - opisywał Węgrzynowicz.

Korek sięgał aż do zjazdu w ulicę Saską.

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp