Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Tramwaj potrącił pieszą na Marynarskiej. Składy kursowały objazdami

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tramwaj potrącił pieszą na Marynarskiej

Na oznakowanym przejściu dla pieszych przy Marynarskiej kobieta została potrącona przez tramwaj.

Do wypadku doszło około godziny 19, przed ulicą Postępu. - Tramwaj numer 33, jadący w kierunku centrum, potrącił pieszą na przejściu dla pieszych - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Dodał, że było to przejście bez sygnalizacji świetlnej. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe. - Kobieta wymagała pomocy ratowników. Ostatecznie karetka zabrała ją do szpitala - mówił Zieliński. I ostrzegał pasażerów przed utrudnieniami: - Ruch tramwajów został wstrzymany.

Magdalena Bieniak z sekcji Prasowej Komendy Stołecznej Policji potwierdziła, że piesza została zabrana do szpitala. - Teraz ustalamy w jakim jest stanie i jakie były okoliczności wypadku - przekazała policjantka.

Jeździły objazdami

Około godziny 19.20 Warszawski Transport Publiczny informował o zablokowanym przejeździe ulicą Marynarską i Postępu. Przez około 30 minut tramwaje linii 17, 18, 31, 41 jeździły objazdami.

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp/r