Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Ulice

Poranne utrudnienia w Alejach Jerozolimskich

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl Utrudnienia w Alejach Jerozolimskich

Kierowcy jadący Alejami Jerozolimskimi w kierunku centrum utknęli o poranku w korku. Na wiadukcie nad Popularną doszło do kolizji trzech aut.

- Na lewym pasie na światłach awaryjnych stoją honda, dostawczy renault i skoda. Pojazdy prawdopodobnie lekko się zderzyły, ale nie widać, by były poważnie uszkodzone - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Samochody zatrzymały się przy zjeździe z wiaduktu. Jak mówił przed godziną 8. nasz reporter, na miejscu nie było jeszcze policji ani innych służb. W rozmowie z tvnwarszawa.pl Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji.

- W Alejach Jerozolimskich utworzył się bardzo duży korek - ostrzegał nasz reporter. Kierowcy mogli natknąć się na niego jeszcze przed wjazdem do Warszawy.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl