Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Po zderzeniu z udziałem ambulansu pacjent trafił do drugiej karetki. Policja: chory zmarł

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
dg/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plKolizja karetki i samochodu osobowego

Na Mokotowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z karetką przewożącą pacjenta. Policja podała, że zabrany przez drugi ambulans chory zmarł w trakcie transportu.

Do zdarzenia doszło około godziny 14.45 na skrzyżowaniu Chełmskiej, Dolnej, Sobieskiego i Belwederskiej. - Zderzyły się karetka oraz osobowy volkswagen. Była to kolizja. Nikt nie został ranny. Kierowcy byli trzeźwi – mówił po godzinie 15 Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Dodał, że w karetce znajdował się pacjent. - Po chorego przyjechał inny ambulans – podał policjant.

Później poinformował o śmierci tej osoby. - Chory zmarł w karetce – zaznaczył Świstak.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, pacjent był zakażony koronawirusem. Policja będzie ustalać, czy śmierć nastąpiła w wyniku zderzenia, czy z innych powodów.

Na miejscu zdarzenia był reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Oba pojazdy mają niewielkie uszkodzenia, co oznacza, że nie poruszały się z dużą prędkością. Są niewielkie utrudnienia w ruchu – mówił.

Autor:dg/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl