Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Poranna kolizja z tramwajem na Mokotowie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie samochodu z tramwajem na Puławskiej

Rano na Puławskiej doszło do kolizji suzuki i tramwaju. Jak informował nasz reporter, pojazdy zderzyły się w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz skrętu.

Jak precyzował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Puławskiej z Racławicką w kierunku Wyścigów. - Kierująca samochodem marki Suzuki skręciła w lewo, na zakazie skrętu, prosto pod tramwaj. Ten delikatnie uderzył auto - opisywał.

Na miejsce przyjechała załoga instruktorów Tramwajów Warszawskich. - I to oni najpierw rozliczali kolizję. Potem jednak z tramwaju wyszła jedna z pasażerek i powiedziała, że źle się czuje. Na miejsce wezwano pogotowie. Przyjechała również policja - relacjonował nasz reporter.

Były utrudnienia w kursowaniu tramwajów. - Na torach zatrzymały się składy jadące w stronę Wyścigów - dodał Zieliński.

Na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego pojawiła się informacja o wstrzymaniu ruchu tramwajowego przy przystanku MORSKIE OKO. Tramwaje linii 4, 10, 18 i 35 jeździły objazdami. WTP informował też o opóźnieniach w ich kursowaniu.

Kolizja samochodu z tramwajem na PuławskiejTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl