Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zaliczył kolizję i porzucił samochód. Korek w Alejach Jerozolimskich

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie dwóch aut w Alejach Jerozolimskich

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło w Alejach Jerozolimskich, nad ulicą Popularną. Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński informuje o sporym korku w kierunku centrum. Policja szuka jednego z kierowców, który porzucił samochód.

Jak poinformowała Irmina Sulich z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o zdarzeniu policjanci otrzymali o godzinie 8.37. - Zderzyły się osobowe bmw i skoda. Kierowca z pierwszego auta był trzeźwy, drugi oddalił się z miejsca zdarzenia. Zablokowany jest prawy pas w kierunku centrum - przekazała policjantka. Dodała, że kierowca skody jest poszukiwany.

Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl informuje o sporym korku, który ciągnie się za Łopuszańską. - Porzucona skoda stoi na jezdni. Ma urwane koło, więc by ją przestawić, potrzebna będzie pomoc drogowa - relacjonował po godzinie 9.

Informowaliśmy też o wypadku w Wesołej:

Wypadek w WesołejTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl