Kolizja trzech aut i udaremniona ucieczka jednego z kierowców. Okazało się, że był nietrzeźwy

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja trzech aut na Żołnierskiej

Trzy samochody osobowe zderzyły się w Rembertowie. Nasz reporter dowiedział się, że kierowca jednego z pojazdów usiłował uciec z miejsca zdarzenia, ale w krótkim czasie został ujęty przez policjantów. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

Samochody zderzyły się około godziny 17 na ulicy Żołnierskiej. - Doszło do najechania z udziałem trzech pojazdów na jezdni w kierunku Trasy Siekierkowskiej. Uczestnicy tego zdarzenia widzieli, jak kierowca mercedesa wysiadł z pojazdu i oddalił się. Gdy na miejscu zjawili się policjanci, wskazali im, w którą stronę pobiegł. Po kilku minutach udało się go zatrzymać - dowiedział się Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak przekazał nam Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji, w zderzeniu, oprócz mercedesa, brały udział opel i toyota. - Nie ma informacji o tym, żeby ktokolwiek został ranny. Kierujący mercedesem był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 0,62 miligrama na litr wydychanego powietrza - mówi. Wynik ten oznacza około 1,2 promila alkoholu.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości