Uderzył w bariery i stanął w poprzek estakady

Aktualizacja:
Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na zjeździe z S8 w Modlińską
Kolizja na zjeździe z S8 w Modlińską
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja na zjeździe z S8 w Modlińską

Utrudnienia na zjeździe z trasy S8 w Modlińską. Na estakadzie doszło do kolizji. Kierowca auta z wypożyczalni na minuty uderzył w bariery. Samochód odbił się i stanął w poprzek jezdni.

Do zderzenia doszło w niedzielę po południu na nitce prowadzącej z mostu Grota-Roweckiego na ulicę Modlińską w kierunku Legionowa. - Samochód z wypożyczalni uderzył w bariery energochłonne. Rozbity pojazd stoi w poprzek jezdni i blokuje dwa pasy ruchu - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Kierowcom pozostał do dyspozycji trzeci pas ruchu, jednak na jego fragmencie leżą odłamki uszkodzonej toyoty, co również nieco utrudnia przejazd.

Zgłoszenie o kolizji wpłynęło do policji około godziny 13.26. - Kierujący toyotą uderzył w bariery energochłonne. Był trzeźwy. Nikt nie został poszkodowany - informuje Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji. Dodaje, że funkcjonariusze wyjaśniają na miejscu okoliczności zdarzenia, ale nie powinno już ono powodować większych utrudnień w ruchu. - Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych - zaznaczył.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości