Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Zderzenie na skrzyżowaniu Wołoskiej i Dąbrowskiego. Samochód zablokował torowisko

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plDwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu Wołoskiej i Dąbrowskiego

Dwa samochody zderzyły się na Mokotowie. Są utrudnienia w kursowaniu tramwajów.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Wołoskiej z Dąbrowskiego. - Zderzyły się audi i volkswagen - wskazuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, który jest na miejscu. Jak dodaje, volkswagen zatrzymał się na torowisku i blokuje przejazd w kierunku centrum. - Na miejscu jest policja, karetka pogotowia i nadzór Tramwajów Warszawskich - mówi Węgrzynowicz.

Jeden z samochodów zablokował torowiskoArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Policja potwierdza, że zgłoszenie o zderzeniu aut otrzymała po godzinie 19. - Jeden z kierowców jest badany w karetce - mówi Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. I dodaje, że są utrudnienia w ruchu w kierunku centrum. - Zablokowany jest lewy pas ulicy Wołoskiej - dodaje policjant.

O utrudnieniach informuje także Warszawski Transport Publiczny: "W związku z zablokowanym przejazdem w rejonie przystanku Wołoska-Szpital w kierunku Centrum. Tramwaje linii 17 i 41 skierowane na trasy objazdowe" - czytamy na stronie WTP.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl