TVN Warszawa | Ulice

Spowodował kolizję, potem kolejną. Był pijany. "Poszukiwany przez Interpol"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
PAP
KSPBył poszukiwany przez Interpol. Zatrzymała go stołeczna drogówka

Policjanci ze stołecznej drogówki zatrzymali 23-letniego obywatela Ukrainy, który spowodował dwie kolizje. Mężczyzna był pijany. Po sprawdzaniu jego danych w policyjnych bazach, okazało się, że jest poszukiwany przez Interpol.

Według informacji przekazanych przez podkom. Karola Cebulę z komendy na Ochocie, policjanci ze stołecznej drogówki otrzymali zgłoszenie o kolizji na parkingu przy Popularnej w Warszawie. - Kierowca pojazdu daewoo spowodował kolizję przy rondzie Zesłańców Syberyjskich, a następnie doprowadził do kolejnego zdarzenia na warszawskich Włochach - podał policjant.

Podczas interwencji policjanci przebadali alkomatem 23-letniego obywatela Ukrainy. Urządzenie pokazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. - W czasie sprawdzania mężczyzny w policyjnych bazach okazało się, że jest on poszukiwany przez Interpol - podkreślił Cebula.

Kierowca został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Po wytrzeźwieniu 23-latek usłyszał zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji drogowej.

Decyzją sądu został aresztowany na siedem dni.

Informowaliśmy także o zatrzymaniu pseudokibica, który był poszukiwany listem gończym:

Zatrzymanie pseudokibica poszukiwanego listem gończym
Zatrzymanie pseudokibica poszukiwanego listem gończymKSP

Autor:katke/b

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: KSP

Pozostałe wiadomości