Przygotuj się na:

STULECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Kolizja na Ostrobramskiej. Policja zatrzymała pijanego kierowcę

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja na Ostrobramskiej

Po kolizji na Ostrobramskiej policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Z relacji świadków wynika, że wcześniej uszkodził auto zaparkowane na jednej z pobliskich ulic.

W piątek wieczorem policjanci zostali wezwani na skrzyżowanie Ostrobramskiej z Poligonową.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Zostało ono zakwalifikowane jako kolizja - informuje Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.

W trakcie badania alkomatem okazało się, że kierowca peugeota jest nietrzeźwy. - Badanie wykazało 1,18 miligrama na litr - dodaje Bieniak. To około 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany.

Uszkodzony samochód na Motorowej

Jak dowiedział się nasz reporter, zanim doszło do kolizji, kierowca peugeota miał jeszcze uszkodzić inne auto. - Chodzi o samochód zaparkowany przy Motorowej. Jego właściciel zauważył zniszczenia już po fakcie, ale było dwóch świadków, którzy widzieli, jak do tego doszło – relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Dodaje też, że po pewnym czasie na miejsce przyjechał patrol policji, by przyjąć zgłoszenie w tej sprawie.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl