Przygotuj się na:

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO - PRÓBY I UROCZYSTOŚCI

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Zderzenie samochodu z autobusem. Sprowadzono psa tropiącego

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na Grenadierów

Na Pradze Południe samochód osobowy zderzył się z autobusem miejskim. Nie było osób rannych.

O kolizji informował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. Jak podał, do zderzenia pojazdów doszło na ulicy Grenadierów.

Policja potwierdziła tę informację. - Zgłoszenie otrzymaliśmy przed godziną 8. Osobowy volkswagen zderzył się z autobusem linii numer 311. Nie ma rannych. Policjanci ustalają przebieg wydarzeń - podała Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. I dodała, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Nasz reporter zauważył, że na miejsce sprowadzono psa tropiącego, co nie jest standardową procedurą w przypadku zdarzeń drogowych.

- Kierowca volkswagena próbował oddalić się z miejsca zdarzenia, ale policjanci szybko go ujęli. W tym czasie przyjechała załoga z psem tropiącym, ale wówczas nie była potrzebna już jego pomoc - wyjaśniła Putyra. - Na miejscu trwają nadal czynności. Kierowca volkswagena będzie badany pod kątem obecności substancji odurzających w organizmie - dodała policjantka.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl