Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja kilku aut na Wisłostradzie. Są utrudnienia

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plKolizja na Wisłostradzie

Cztery samochody zderzyły się na jezdni Wisłostrady w kierunku Gdańska. Są duże utrudnienia.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński przekazał, że do zderzenia doszło przed mostem Śląsko-Dąbrowskim. - Zderzyły się cztery samochody osobowe: dwie toyoty, volkswagen i audi. Doszło do klasycznego najechania. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia pozostali na miejscu, nie potrzebowali pomocy medyków - podał Zieliński.

Na miejscu pracowała również straż pożarna, która usuwała wyciek płynów. - Na miejscu pozostali policjanci, którzy prowadzą swoje czynności - dodał nasz reporter.

Jak przekazała nam Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godzinie 12.28. - Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Nikt nie został poszkodowany - podała policjantka.

Samochody zostały ściągnięte na pas awaryjny, ale wciąż środkowy pas - gdzie doszło do kolizji - pozostaje zablokowany, co generuje duże utrudnienia.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl