Ciężarówka zderzyła się z lokomotywą

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plCiężarówka zderzyła się z lokomotywą

Samochód ciężarowy zderzył się z lokomotywą na przejeździe kolejowym przy Elektrociepłowni Żerań. Jak podaje policja, nikt nie został poszkodowany.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Do zderzenia doszło chwilę przed godziną 15 na przejeździe kolejowym pod wiaduktem Modlińskiej. Biegnie tamtędy bocznica kolejowa, którą dostarczany jest węgiel do Elektrociepłowni Żerań. - Przez przejazd przejeżdżała lokomotywa PKP Cargo. Uderzyła w nią ciężarówka wioząca stalowy kontener do wywozu śmieci. Samochód został trafiony w bok naczepy, która została - podobnie jak lokomotywa - uszkodzona – relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejsce przyjechali policjanci oraz służby PKP Cargo. - Kierowcy byli trzeźwi. Nie ma także osób rannych w tym zdarzeniu. Jak określili policjanci, sprawcą kolizji był kierujący mercedesem – informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Dodaje też, że pojazdy zostały już usunięte i nie ma utrudnień w ruchu. Jak opisuje nasz reporter, wcześniej z powodu kolizji zablokowany został dojazd do posesji znajdujących się nad Kanałem Żerańskim.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl