Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Pieszy potrącony na przejściu na Bemowie

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  mp/r
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPotrącenie na przejściu dla pieszych na Bemowie

  Do potrącenia pieszego doszło przy skrzyżowaniu Wrocławskiej i Radiowej. Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl, pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala.

  - Młody mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych przez kierowcę samochodu osobowego marki Volkswagen. Pieszy został zabrany przez ratowników medycznych do szpitala - mówi reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

  I informuje, że na miejscu pracuje policja i straż miejska. - Strażnicy prawdopodobnie najechali na to zdarzenie i wezwali inne służby. Przyjechali tu też policjanci z wydziału wypadków, którzy dokumentują zastaną sytuację - dodaje nasz reporter.

  Jak zwraca uwagę, na miejscu nie ma żadnych utrudnień w ruchu.

  Informację o zabraniu pieszego do szpitala potwierdza Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji: - Z pierwszych informacji wynika, że kierowca był trzeźwy. Procesowo dokumentujemy i ustalamy okoliczności wypadku.

  mp/r

  Źródło: tvnwarszawa.pl